Technikus (GID)

Küldje el jelentkezését!

Irodai munka HU - Budapest

Job domain : Fejlesztés
Szerződés : Munkakör
Disponibility : 25/01/2022

Leírás

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Az Ipari Fejlesztési Igazgatóság bõvülés miatt új munkatársat keres, hogy csatlakozzon felkészült, ugyanakkor fiatalos és dinamikus csapatunkhoz és késõbbiekben a bõvülõ termelõ üzemeink egyikéhez:

Csatlakozz hozzánk Technikus munkakörbe!

Milyen feladatok várnak rád?

Állatgyógyászati oltóanyag fejlesztésekhez és méretnöveléséhez kapcsolódó technikusi feladatok elvégzése, mint pl.:

Használandó eszközök anyagok elõkészítése, táptalajok összeállítása, sterilezése;
Bakteriális és szövettenyészet alapú tenyésztési vizsgálatok elvégzése
Tenyészetek feldolgozása: feltárás (pl. ultrahangos dezintegrátor), inaktiválás, szeparálás, mikro- és ultraszűrés;
Vakcinák formulázása (2-100 L lépték), letöltése és liofilizálása
Laboratóriumi berendezések üzemeltetése, felügyelete (pl.  bioreaktor 1-100L; tartályok 20-100L; szeparátor)
Mérõeszközök (pl. sejtszámláló, spektrofotométer, metabolit mérõ; víztartalom mérõ) használata, felhasználói szintű kalibrálása;
Mintavételezés, minták kezelése, elõkészítése.
Részvétel léptéknövelt sarzsok gyártásában GMP területen (pl Kísérleti Üzem 500L-es léptékig)
Egyszerűbb vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (mint pl.: sejtszámlálás, sterilitás vizsgálat, vírus titrálás szöveten, pH, kolorimetriás mérések).
A tervezett, illetve végzett műveletek papíron és elektronikus formába történõ dokumentálása összhangban a vonatkozó eljárási szabályok, GLP vagy GMP követelményeivel.
Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése, felhasználások, anyagrendelés.
Társosztályokkal történõ aktív, napi szintű kapcsolattartás
Felmerülõ műszaki problémák elhárításának koordinálása, illetve támogatása

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ multinacionális állategészségügyi vállalata
Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.
Változatos, szakmai fejlõdést kínáló munkakört ajánlunk.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Fejlõdési lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Étkezési hozzájárulás helyi éttermünkben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Középfokú releváns végzettséggel rendelkeznek (pl. vegyész-, állat-egészségügyi, biológus, mikrobiológus-, élelmiszeripari - vagy a technikusi szintnek megfelelõ humán egészségügyi szakközépiskola)

Vagy gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek aszeptikus (laboratóriumi), és/vagy hasonló (pl. biotechnológiai vagy fermentációs) területen
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában vannak (Excel,Word stb.).
Jó tervezõ, szervezõ készség, önállóság jellemzi õket
Rugalmasak, jó a munka- és stressztűrõ képességük

Elõnyt jelent:

 Gyakorlati tapasztalat aszeptikus (laboratóriumi) munkavégzésben;
 Hasonló (pl. biotechnológiai vagy fermentációs) területen szerzett releváns tapasztalat;
 Kollégák betanításában, esetleg irányításában is szerzett tapasztalat;
 GLP (Good Laboratory Practice), GMP (Good Manufacturing Practice) ismeretek;
 Rugalmasság, jó munka- és stressz tűrõ képesség (a munkaelosztás néha egyenetlen);
 Angol nyelvismeret;

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!