Állategészségügyi üzemi laboráns

Küldje el jelentkezését!

Irodai munka HU - Budapest

Job domain : Termelés
Szerződés : Munkakör
Disponibility : 29/10/2021

Leírás

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapat tagja? Szeretnél velünk dolgozni egy olyan cégnél, ami az állatok egészségét helyezi középpontba?

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk legnagyobb telephelye. Létszámbõvülés miatt munkatársakat keresünk budapesti telephelyünkre jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor dinamikus csapatunkhoz üzemi területére.

Csatlakozz hozzánk Állategészségügyi üzemi laboráns

munkakörbe

A következõ feladatok várnának rád:

Műszaki berendezések, gyógyszeripari tartályok szakszerű kezelése, amely során lehetõséged lesz az üzemi technológiák megismerésére.
Antigének elõállítása fermentációs vagy tojás/szöveti technológiával.
Gyártási dokumentáció vezetése papíron és digitális felületeken a GMP elõírásainak megfelelõen.
A gyártási hulladék, veszélyes hulladék elõírás szerinti kezelése.

Szeretnénk olyan kollégával dolgozni, aki:

Technikusi, szakközépiskolai képzettséggel, valamely egészségügyi, vegyész, élelmiszeripari, környezetvédelmi, vegyipari stb. szakirányon végzett.
Gyártási/termelési területen vagy más gyógyszeripari cégnél szervezett tapasztalat elõnyt jelent, de szívesen várjuk pályakezdõk jelentkezését is.
Vállalják az elõre ütemezett többműszakos munkarendet.
Megbízhatóak és kellõen lendületesek, hogy beilleszkedjenek a csapatba.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata. Monoron és Budapesten is bõvülnek telephelyeink.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.
Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján.
Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé.
Kiemelkedõ Cafeteria keretösszeg.
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
Étkezési lehetõség vállalaton belül, amelyre támogatást nyújtunk.
Fejlõdési lehetõség egy multinacionális vállalatnál.

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!